перейти на сайт>>

Монотерпенові (іридоїдні) індонольні алкалоїди

ID роботи: 7430
Тип роботи:
Об'єм: 25 стор.
Вартiсть: 120 грн.


Змiст:

ВСТУП

РОЗДІЛ I. ПОНЯТТЯ ПРО МОНОТЕРПЕНОЇДНІ ІНДОЛЬНІ АЛКАЛОЇДИ ТА ЇХ БІОГЕНЕЗ

1.1.     Загальна характеристика та класифікація монотерпеноїдних індольних алкалоїдів

1.2.     Біогенез монотерпеноїдних (іридоїдних) індольних алкалоїдів

1.2.1. Біогенез монотерпеноїдних індольних алкалоїдів типу карінантеану

1.2.2. Біогенез алкалоїдів типу іохімбану

1.2.3. Типи стріхнану, аспідосперману та ібогану

РОЗДІЛ II. РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ТА БІОЛОГІЧНА ДІЯ МОНОТЕРПЕНОЇДНИХ ІНДОЛЬНИХ АЛКАЛОЇДІВ

2.1.     Природні джерела монотерпеноїдних індольних алкалоїдів та їх практичне значення

2.1.1. Іохімбін.

2.1.2. Резерпін.

2.1.3.Аймалін.

2.1.5. Куранові й стрихнанові алкалоїди.

2.1.6. Вінкалейкобластин і лейкокрістин.

2.2.     Біологічна роль алкалоїдів

ВИСНОВКИ

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛВисновок:

Незважаючи на сучасний розвиток методів досліджень, у вивченні монотерпеноїдних індольних алкалоїдів залишається ще багато невідомого. Зокрема, не до кінця з'ясований механізм біосинтезу ряду алкалоїдів, ведуться роботи з вивчення регуляції біосинтезу цих речовин та їх попередників, взаємозв'язку між різними видами обміну речовин у рослині та ролі алкалоїдів в обміні речовин.

Інтерес представляє хемотаксономічний аспект питання про поширення індольних алкалоїдів у рослинному світі. Існує ряд алкалоїдів, однакових для різних видів у межах одного роду, що виростають на різних континентах. Вивченню шляхів заселення цих континентів і розвідки філогенетичного зв'язку між окремими таксонами на підставі даних про хімічний склад, імовірно, будуть присвячені майбутні перспективні наукові дослідження.

Необхідно відзначити, що, незважаючи на досить широке застосування індольних алкалоїдів у сучасній терапевтичній практиці, їхні потенційні можливості ще не розкриті повною мірою. Вишукування нових лікарських препаратів на основі лікарської рослинної сировини, що містять індольні алкалоїди, а також створення нових препаратів з поліпшеними фармакотерапевтиченими показниками на основі вже наявних препаратів, може зайняти гідне місце в майбутній науково-дослідній роботі.


НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: