перейти на сайт>>

Практичне заняття 2. Тема: Професійна діяльність викладача вищого навчального закладу. Викладач як суб’єкт науково – педагогічної діяльності

ID роботи: 9232
Тип роботи:
Об'єм: 9 стор.
Вартiсть: 50 грн.


Змiст:

Завдання 1. Складіть блок-схему, що змістовно відображає діяльність викладача вищого навчального закладу.                                                                                                                       Завдання 2. Розробіть структурно-логічну схему, що змістовно відображає основні функції науково - педагогічної діяльності викладача вузу.                                                                                              

Завдання 3. Розробіть структурно-логічну схему, що змістовно відбиває педагогічну майстерність викладача вищої професійної школи і його складові. Дайте визначення кожному поняттю.                                                                                                        

Завдання 4. Складіть схему, що відображає особистісні властивості викладача вузу як суб'єкта науково-педагогічної діяльності.              

Завдання 5. Розробіть структурно-логічну схему, що відбиває сутнісну характеристику психолого-педагогічної компетентності викладача вузу з описом: комунікативної, організаторської й   креативної складових.                       
НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: