перейти на сайт>>

Роль і функції фінансового менеджменту в банку

ID роботи: 467
Тип роботи:
Об'єм: 45 стор.
Вартiсть: 90 грн.


Змiст:

Вступ
Розділ 1. Теоретичні основи фінансового менеджменту
1.1. Функції, принципи і роль фінансового менеджменту
1.2. Об’єкти фінансового управління
1.3. Стратегія фінансового росту
Розділ 2. Організація фінансового менеджменту в діяльності банку
2.1. Загальна характеристика ЛФ КБ „Приватбанк”
2.2. Аналіз системи фінансового менеджменту ЛФ КБ „Приватбанк”
2.3. Управління активами та пасивами банку як складова фінансового менеджменту ЛФ КБ „Приватбанк”
Розділ 3. Розробка ефективної моделі фінансового менеджменту
3.1. Методи оцінки ефективності фінансового менеджменту в банку
3.2. Удосконалення фінансової та кредитної політики банку
Висновки
Список використаних джерел
ДодаткиВисновок:

Для створення умов стабільної роботи ЛФ КБ „Приватбанк” та банківської системи в цілому, а разом з ними всіх господарських суб’єктів, які є їх клієнтами або потенційними клієнтами в умовах перехідної економіки, необхідно: по-перше, треба зрозуміти, що ж представляє собою фінансовий менеджмент, його сутність і функції, розглянути питання, які вивчаються цією наукою; по-друге, проаналізувати результати діяльності банку та банківської системи в цілому за попередній період і зробити відповідні висновки; по-третє, запропонувати шляхи покращення ситуації з використанням міжнародного досвіду функціонування системи фінансового менеджменту в комерційних банках.

В курсовій роботі були детально розглянуті вище перераховані три основні питання та зроблені відповідні висновки.

Аналіз діяльності ЛФ КБ „Приватбанк” показав, що банк теж постійно збільшує кількість активів і підтримує всі встановлені нормативи на належному рівні. Але структура активів банку ЛФ КБ „Приватбанк”, розподілена не належним чином. Маленький рівень високоліквідних і ліквідних активів в загальній сумі активів, свідчить про можливі кризові явища в діяльності банку. Це пов’язане з тим, що банк постійно розширюється, багато відділень ще не працює на повну потугу. ЛФ КБ „Приватбанк” веде політику збільшення кількості філій і відділень та присутності в кожному регіоні, навіть районі, при цьому банк більше постраждає при можливих кризових явищах.

На основі проведеного аналізу, можна зробити висновок, що комерційні банки України, в тому числі банк ЛФ КБ „Приватбанк”, є конкурентноспроможними на внутрішньому ринку, але на зовнішньому ринку, проти потужних капіталів іноземних банків і з малою структурою власного капіталу та невідповідного коефіцієнта платоспроможності, не відкритістю справжнього стану речей в фінансовій сфері для громадськості, вітчизняні комерційні банки неконкурентні.

Тому третій розділ ми цілком присвятили вивченню стандартів, на основі яких працюють банки потужних країн в банківській сфері (Бельгія, Канада, Франція, Італія, Німеччина, Японія, Нідерланди, Швеція, Швейцарія, Велика Британія, США) та запропонували методи, які потрібно здійснювати банку ЛФ КБ „Приватбанк” та банківській системі Україні в цілому, щоб сміливо можна були війти в СОТ (Світову Організацію Торгівлі) і в ЄС (Європейський Союз), куди ми останні роки невпинно крокуємо. Найважливіше, що потрібна відмітити, банкам України необхідно накопичувати власний капітал в грошовій формі, а також підтримувати відповідні коефіцієнти ліквідності. Власний капітал банку захищає банк від різноманітних ризиків, тому повинен відповідним встановленим нормам. Не є секретом, що в багатьох банках України власний капітал виведений і не має грошової форми, тому ці банки не можуть підтримувати відповідний рівень ліквідності, не є стабільними, не зможуть вчасно виконувати свої зобов’язання. Основні заходи, які повинні здійснювати банки України – це накопичення капіталу в грошовій формі, шляхом проведення емісії, збільшення коло власників. Всім відомо, чим більше власників, тим легше запобігти кризовим явищам. Коли коло власників обмежується кількома фізичними особами при цьому з малою долею власного капіталу, тоді й вистояти практично не можливо при кризі.

Підсумовуючи, можна сказати, що тема „фінансовий менеджмент у комерційному банку” є дуже важливою та потребує детального вивчення банківськими установами, заради поліпшення ситуації на ринку банківських послуг і сміливого погляду в майбутнє.


НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: