перейти на сайт>>

Страхування відповідальності товаровиробника за якість продукції

ID роботи: 347
Тип роботи:
Об'єм: 41 стор.
Вартiсть: 120 грн.


Змiст:

Вступ
Розділ І. Страхування відповідальності товаровиробника за якість продукції
1.1. Економічна сутність страхування відповідальності товаровиробника за якість продукції
1.2. Мета та об’єкт страхування відповідальності товаровиробника за якість продукції
1.3. Умови страхування відповідальності товаровиробника
1.4. Особливості договору страхування відповідальності за якість продукції
Розділ ІІ. Аналіз діяльності страхової компанії (варіант7)
Висновки
Література
ДодаткиВисновок:

Цивілізований бізнес не можна уявити без страхування відповідальності партнерів за виконання контрактів, відповідальності товаровиробника за якість продукції та послуг, відповідальності роботодавця перед своїми працівниками, професійної відповідальності працівників за шкоду, завдану споживачам товарів та послуг. У підвищенні комерційної дисципліни велика роль належить страхуванню юридичних витрат.

Даний вид страхування дозволяє товаровиробнику захистити cвої майнові інтереси у випадку завдання шкоди життю, здоров'ю або майну споживачів в результаті використання ними неякісних товарів (робіт, послуг).

Договір страхування відповідальності за постачання неякісної продукції або спричинення шкоди (збитків) у зв’язку з постачанням (продажем) неякісної продукції, вважається укладеним на користь осіб, що потерпіли від зазначених дій виробників (постачальників, виконавців) - тобто на користь споживачів та інших потерпілих (третіх) осіб.

Страхування здійснюється на випадок настання відповідальності товаровиробника, продавця перед третіми особами (споживачами) за безпеку товару.

Страховим випадком є виникнення відповідальності Страхувальника за шкоду, заподіяну життю, здоров'ю та/або майну третіх осіб внаслідок несподіваної події, що відбулася у зв'язку з використанням споживачами товарів Страхувальника, що містять конструктивні, виробничі, рецептурні або інші недоліки.

Страхування відповідальності виробника (виконавця, продавця) за якість товарів (робіт, послуг) є ефективним механізмом, що дозволяє:

уникнути витрат, пов’язаних з відшкодуванням шкоди;

надати додаткові гарантії вашим споживачам;

підвищити конкурентоспроможність товарів (робіт, послуг), які ви виготовляєте та реалізуєте;

виконати вимоги партнерів по бізнесу.

Наведені заходи сприяють досягненню позитивного ефекту, а саме:

є важливим кроком на шляху до гармонізації законодавства України та ЄС;

дозволяють скерувати механізм взаємодії «виробник - постачальник-споживач» у площину цивілізованих ринкових відносин, переклавши ризики можливих страхових втрат (збитків) внаслідок постачання неякісної продукції з виробників і постачальників на страхові компанії, що полегшує механізм захисту прав кінцевого покупця (споживача);

стимулюють виробників до виробництва продукції високої якості, формування відповідного іміджу своєї компанії і торгівельної марки;

дають можливість вітчизняному товаровиробнику безперешкодно виходити на зовнішні ринки зі своєю продукцією, підвищують її конкурентно-спроможність та споживчу привабливість.


НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: