перейти на сайт>>

Ізографічні видання

ID роботи: 2311
Тип роботи:
Об'єм: 30 стор.
Вартiсть: 120 грн.


Змiст:

Вступ
Розділ 1. Загальна характеристика
Ізографічних видань
1.1. Поняття і призначення видання
1.2. Класифікація ізографічних видань
Розділ 2. Порівняльний аналіз різних
Видів ізографічних видань
2.1. Атлас та його різновиди
2.2. Плакат
2.3. Художня листівка
2.4. Художня репродукція. Естамп
Висновки
Список використаної літератури
Додаток а. Анатомічний атлас
Додаток б. Плакат
Додаток г. Репродукція
Додаток д. Художня фотографія
Додаток є. ЕстампиВисновок:

Поява ізографічного видання нині грає величезну роль в житті суспільства. Ізографічні видання відрізняються різноманітністю, яскравістю та мальовничістю, і, вони легко сприймаються не тільки дорослими, а навіть дітьми дошкільного віку 20, с. 64.

До сучасних ізографічних видань відносять плакати, афіші, листові календарі, навчальні наочні посібники, листівки, репродукції, естампи. Останній являє собою відбиток оригінального художнього зображення з друкарської форми, виконаної самим художником (станкова друкована форма) та засвідченої його особистим підписом. Естампи виготовляються ручним способом в невеликій кількості примірників (від 200 до 500) і розглядаються як справжні твори мистецтва. На відміну від естампи художня репродукція є відтворення оригінального твору мистецтва (живопис, графіка та ін) або художньої фотографії засобами поліграфії, при цьому друкарська форма для репродукування може виготовлятися ручним і фотомеханічним способами.

Не мисляться свята без яскравих вітальних листівок, проведення акцій – без рекламних листівок, приділити знак уваги діловому партнеру – діловою листівкою. Друкуються різноманітні календарі та календарики різних напрямів та формату (особливо багато останнім часом випускається рекламних та агітаційних: напередодні виборів, при появі нових підприємств з метою залучення покупця до нової продукції, товарів і послуг і т.д.). За допомогою збірників репродукцій ми дізнаємося про творчість великих художників і їхні шедеври. Ізографічні видання вражають уяву, легко сприймаються і допомагають людині в повсякденному житті.


НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: