Тип роботи:
Об'єм: 65 стор.
Вартiсть: 40 грн.
Змiст:
Вступ
- Теоретичні основи та нормативно-правова база регулювання аудиту МШП
1.1. Теоретичні основи аудиту МШП
1.2. Нормативно-правова база аудиту МШП
1.3. Огляд літератури
- Методика аудиту МШП
2.1. Завдання, послідовність аудиту МШП та його інформаційне забезпечення
2.2. Організація та планування аудиту МШП
2.3. Оцінка стану внутрішньогосподарського контролю та додержання облікової політики на СТОВ «Воєводське»
- Оформлення результатів аудиту МШП
3.1. Оформлення звіту аудитора
3.2. Надання аудиторського висновку
Висновки
Список використаної літератури
Додатки
Висновок:
У процесі виробництва продукції, виконання робіт, надання послуг поряд з засобами праці беруть участь предмети праці, які обслуговують виробничі цехи, а їх вартість повністю включається в собівартість готової продукції (робіт, послуг). Ця особливість впливає на організацію обліку предметів праці, які на практиці називають виробничими запасами. Господарські операції, пов'язані з МШП, наступні: придбання у постачальників; внутрішнє переміщення, відпуск у виробництво і на невиробничі потреби; реалізація (вибуття) і інш.
Аудиторська перевірка МШП, як правило, проводиться в складі виробничих запасів. Її мета складається в підтвердженні достовірності даних по наявності і руху матеріальних цінностей, встановленні правильності оформлення операцій по МШП відповідно до діючих нормативних актів.
Аудит МШП починається з перегляду облікової політики і звертання уваги в ній на ті елементи, які пов'язані з методом нарахування зносу МШП і методом їх списання на витрати виробництва. І тільки після цього потрібно перевіряти організацію обліку руху МШП: спочатку на складах, потім в бухгалтерії. Важливим етапом перевірки є підтвердження достовірності визначення і відображення на рахунках бухгалтерського обліку операцій по нарахуванню амортизації по МШП. Також приділяється увага обліку таких МШП, як спецодяг, спецвзуття і інше пристосування індивідуального захисту. У ході всієї перевірки ретельному аналізу підлягає первинна документація.
Узагальнюючи вищевикладене можна дійти висновку, що аудит малоцінних та швидкозношуваних предметів вимагає підвищеної уваги до пошуку нових підходів в організації та методиці його проведення. Тому особливу увагу необхідно зосереджувати на застосуванні методів оцінки ризиків, враховуючи всі властиві ризики та аналізуючи чинники зниження ризику як в аудиторській практиці взагалі так і в аудиті МШП зокрема.
ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ОБОВ'ЯЗКОВО ВКАЗУВАТИ АВТОРА РОБОТИ - ВІКТОРІЯ
НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com