перейти на сайт>>

Питне молоко

ID роботи: 5234
Тип роботи:
Об'єм: 38 стор.
Вартiсть: 80 грн.


Змiст:

Вступ

1. Споживчі властивості  досліджуваної групи

1.1 Сутність та значення групи товарів  «Питне молоко»

1.2 Технологія виробництва

1.3 Властивості питного молока

2. Товарна характеристика групи товарів  «Питне молоко»

2.1 Класифікація групи товарів

2.2 Аналіз асортименту товарів групи «Питне молоко»

2.3 Якісна характеристика товару

3. Умови збереження споживчих та якісних властивостей товару

3.1 Характеристика упаковки товару

3.2 Умови зберігання товару та транспортування

Висновки

Список використаної літератури



Висновок:

Аналіз тенденцій та перспектив розвитку українського ринку молока та молочних продуктів дозволяє зробити висновок, що ця ринкова ніша одна з найбільш, динамічних та рентабельних, а, отже, і найбільш перспективних.

Але  розвиток ринку молочної продукції залежить від обсягів виробництва молока та стану тваринництва в країні. Подальший розвиток молокопереробних підприємств залежатиме від можливості розплатитися за наявними зобов’язаннями та утворити ферми, що будуть забезпечувати виробництво власною сировиною. Необхідним є перехід взаємовідносин із виробниками молока на якісно новий рівень, створення та обладнання в населених пунктах молокоприймальних пунктів, поліпшення системи взаєморозрахунків.

Молоко характеризується наступними основними фізико-хімічними показниками: загальної (титруемой) і активною кислотністю, щільністю, в'язкістю, поверхневим натягом, осмотичним тиском, температурою замерзання, електропровідністю, діелектричної постійної, температурою кипіння, світлозаломлення. По зміні фізико-хімічних властивостей можна судити про якість молока.

Титрована кислотність є найважливішим показником свіжості молока. Вона показує концентрацію складових частин молока, що мають кислотний характер. Вона виражається в градусах Тернера (° Т) і для свежевидоенного молока становить 16-18 ° Т. Основними компонентами молока, які зумовлюють титрує кислотність, є кислі фосфорнокислиє солі кальцію, натрію, калію, лимоннокислих солі, вуглекислота, білки. На частку білків припадає 3-4 ° Т від загальної титруемой кислотності молока. При зберіганні молока титруемая кислотність збільшується в результаті утворення з лактози молочної кислоти.

Для гомогенізації молока застосовують спеціальні апарати-гомогенізатори, що представляють собою плунжерні насоси високого тиску. Зазвичай молоко гомогенізують при тиску 15-20 МПа і оптимальній температурі 60-65 ° С. При русі плунжера створюється високий тиск, в результаті чого молоко з величезною швидкістю продавлюється через вузьку щілину з камери гомогенізатора. Висота щілини значно менше діаметру основної маси жирових кульок, внаслідок чого жирові кульки дробляться. Діаметр кульок зменшується в середньому в 10 разів, а швидкість спливання на поверхню – в 100 разів. У молочних продуктах, вироблених з гомогенізоване молока, жирові кульки гомогенно розподілені у всій масі і не відстоюються. Дроблення жирових кульок призводить до збільшення їх поверхні і тим самим до створення сприятливих умов для дії ліпази на жир, що прискорює і полегшує його ферментативний гідроліз.


НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: