


Змiст:
191. Прийняття рішень споживачем у ризикових ситуаціях.
Корисність за Нейманом. Сподівана корисність.
Проблемні ситуації
№ 55
55. “Павутинноподібна” модель ціноутворення на прикладах, проаналізуйте наслідки зміни попиту при нестійкій та стійкій рівновазі.
№ 155
155. Поясніть графічно рівновагу граничної фірми (AVC>P). Поясніть графічно рівновагу дограничної фірми з нормальним прибутком (ATC>P).
№ 255
255. Назвіть та обґрунтуйте вплив профспілок на ринки праці, покажіть графічно, приведіть приклади.
Задача
№ 61
Фірма «Windows» використовує працю столярів (L) і деревообробні верстати (К) для виробництва вікон. Відповідна виробнича функція має вигляд: .
а) заповніть до кінця наведену таблицю:
К | L | Q |
20 |
| 100 |
| 20 | 100 |
25 | 4 |
|
4 | 25 |
|
10 |
| 100 |
б) намалюйте ізокванту, яка відповідає випуску Q = 100.
в) ціни Pk – Pl =20. Намалюйте одну ізокосту. Яким буде її нахил?
г) які ресурси необхідні для виробництва 100 вікон? Чому дорівнюють ТС? АС?
д) заробітна плата підвищилась до Pl = 25. Що слід робити, щоб мінімізувати витрати при заданому рівні випуску вікон?
Розв’язок
№ 148
Задані наступні дані:
Одиниці праці | Граничний доход, MR | Ціна, Р | Граничний продукт, МRР | Зарплата, W |
0 | - | 2 |
| 600 |
1 | 2000 | 2 |
| 600 |
2 | 1000 | 2 |
| 600 |
3 | 500 | 2 |
| 600 |
4 | 300 | 2 |
| 600 |
5 | 100 | 2 |
| 600 |
Необхідно:
а) визначити граничний продукт праці у грошовій формі (MRP);
б) визначити рівновагу на ринку праці;
в) визначити умови припинення найму;
г) визначити, які умови визначають граничного робітника.
ТЗ 5
Подумайте, чи купуєте Ви які-небудь товари і чи користуєтесь ви послугами, що є продукцією монополій? Назвіть їх, поясніть, чому вони є монопольним продуктом? Чи потрібне втручання держави у формування цін на них? Як держава може вплинути на обсяги їх виробництва?
Література
Висновок:
Виконуємо на замовлення будь-які розрахункові чи теоретичні контрольні, курсові та дипломні роботи для студентів Хмельницького Національного Університету (у т.ч. для дистанційної форми навчання). Гарантуємо супровід до заліку) Досвід роботи – 15 років. Тел.: 050-102-29-21, natvik78@yandex.ru
Дана робота виконана без використання російськомовних джерел, має високий рівень унікальності та реальні посилання на джерела. НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ ЗАМОВНИКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з даною роботою (у форматі відео огляду), отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com