Тип роботи:
Об'єм: 50 стор.
Вартiсть: 30 грн.
Змiст:
Вступ
Розділ 1. Агробізнес – особлива складова підприємництва.
Основні елементи механізму агробізнесу.
1.1. Суть та основне призначення агробізнесу.
1.2. Особливості розвитку підприємництва в аграрному секторі.
1.3. Фермер – основний суб'єкт підприємництва на селі
Розділ 2. Агробізнес у різних регіонах України.
2.1. Загальна оцінка стану агробізнесу в Україні
2.2. Умови розвитку і спеціалізація агробізнесу в різних регіонах України
2.3. Ринкові перетворення і агробізнес у регіонах України
Розділ 3. Державне регулювання агробізнесу.
3.1. Особливості державного регулювання агробізнесу в різних країнах.
3.2. Основні напрямки вдосконалення державного регулювання
агробізнесу в Україні.
Висновок
Висновок:
Агробізнес являє собою форму підприємництва в аграрному секторі економіки країни.
Будь-яка структура підприємницької діяльності та агробізнесу організується з метою одержання доходу - основного або додаткового.
В країнах з ринковою економікою ефективність підприємств малого бізнесу визначається в основному двома показниками : обсягом продаж і масою прибутку, а для середнього і великого бізнесу, крім названих показників : розміри активів і акціонерного капіталу.
Сьогодні в Україні можливі і доцільні такі конкретні шляхи розвитку аграрного підприємництва: контрактне підприємництво на діючих і новостворених державних і колективних підприємствах; створення селянських (фермерських) господарств; розширення кількості і розмірів особистих підсобних господарств сільських жителів; розвиток агроцехів підприємств інших галузей народного господарства; розвиток агродільниць міських жителів; розвиток приватних агрофірм та приватно-орендних підприємств.
При визначенні економічної ефективності виробничої діяльності приватних підприємницьких структур агробізнесу розглядаються наступні питання : визначення маржинального доходу; беззбитковий об'єм виробництва і реалізації продукції рослинництва та його визначення; беззбитковий об'єм виробництва і реалізації продукції тваринництва та його визначення; проектний розрахунок урожайності культур та об'ємів виробництва продукції рослинництва для отримання певного розміру прибутку; проектний розрахунок продуктивності тварин та об'ємів виробництва продукції тваринництва для отримання певного розміру прибутку.
Поглиблення аграрної економічної реформи дає перші позитивні результати. Валова продукція сільського господарства останніми роками постійно зростає. Але все ж таки нашій державі вкрай необхідна національна агропродовольча доктрина.
ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ОБОВ'ЯЗКОВО ВКАЗУВАТИ АВТОРА РОБОТИ - ВІКТОРІЯ
НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com