перейти на сайт>>

Задачі з права

ID роботи: 3956
Тип роботи:
Об'єм: 5 стор.
Вартiсть: 30 грн.


Змiст:

Задача №1

Борін, працюючи бригадиром тракторної бригади сільськогосподарського підприємства «Весна», систематично порушував трудову дисципліну, правила внутрішнього розпорядку, зловживав спиртними напоями, за що рішенням правління колгоспу з ініціативи голови профкому Малахової і голови колгоспу Шевченком був звільнений від займаної посади. 15 квітня близько 10 години Борін, знаходячись у нетверезому стані, зустрів біля правління Малахову і з помсти наніс їй кілька ударів з великою силою молотком по голові, а коли остання знепритомніла, сів на трактор і виїхав. Проїжджаючи путівцем, він побачив голову Колгоспу Шевченко, який їхав йому на зустріч за кермом автомобіля УАЗ. Борін різко повернув на зустрічну смугу, направивши трактор на автомобіль УАЗ. У результаті зіткнення транспортних засобів Шевченкові були заподіяні середньої тяжкості тілесні ушкодження. Потерпіла Малахова на 35-й добі померла у лікарні. За висновком судово-медичної експертизи смерть Малахової настала не в результаті травми голови, а від гнійного запалення легень, яке сталося внаслідок тривалого пасивного положення її тіла під час перебування у лікарні у зв’язку з травмою голови, а також низкою патологічних змін з боку серцево-судинної системи (артеросклероз, атеросклеротичний кардіосклероз, пневмосклероз, нефросклероз).

1. Як слід кваліфікувати дії Боріна?

2. Розкрийте об’єктивні та суб’єктивні ознаки складів злочинів, вчинених Боріним.

Задача №2

Кримов, знаходячись у касовій залі на вокзалі станції Харків-пасажирський, побачив, що касир каси №13 Семенова вивісила табличку про те, що каса закрита на технічну перерву, а сама вийшла з приміщення каси. Підійшовши до каси №13, Кримов побачив, що на столі залишилися лежати п’ять купюр вартістю 20 грн. кожна. Віджавши віконце каси, Кримов заліз у неї рукою і викрав гроші. З пояснень Семенової встановлено, що дані купюри належали їй особисто і збиток для неї є незначним.

1. Дайте кримінально-правову характеристику діям Кримова.

2. Які види розкрадань існують в залежності від розміру викраденого?

Задача №3

Коренько, знаходячись на пляжі у стані алкогольного сп’яніння, пристав до дівчинки Зої Латової 13 років, що знаходилась на пляжі зі своїми однолітками. З метою вступити з Зоєю у статевий зв'язок, Коренько забрав у неї взуття та верхній одяг і насильно утримував, не відпускаючи додому. Свої дії Коренько супроводжував нецензурною лайкою, знущаннями, намагаючись затягти дівчинку в кущі, при цьому наніс кілька ударів долонею по обличчю Латової. Дії Коренька були припинені громадянами, які підійшли, але не змогли затримати Коренька, тому що останній втік. Продовжуючи свій намір, Коренько, сховавшись у лісопосадці біля пляжу, зустрів хлопчика, який їхав на велосипеді, Вороніна Віктора 13 років, схопив його і, незважаючи на його лементи, насильно вчинив анальний статевий акт, після чого втік з місця події.

Згідно висновку судово-медичної експертизи, Латовій Зої були причинені легкі тілесні ушкодження, що спричинили короткочасний розлад здоров’я потерпілої, а Вороніну Віктору були заподіяні середньої тяжкості тілесні ушкодження.

1. Дайте кримінально-правову характеристику діям Коренька. Обґрунтуйте своє рішення.

2. Як вік потерпілих впливає на кваліфікацію дій винної особи?

 
НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: