перейти на сайт>>

Довідкові видання

ID роботи: 3505
Тип роботи:
Об'єм: 26 стор.
Вартiсть: 70 грн.


Змiст:

Вступ

РОЗДІЛ 1. ОСОБЛИВОСТІ ВИДАННЯ ЯК ВИДУ ДОКУМЕНТА

1.1. Поняття, структура та основні ознаки видань

1.2. Класифікація і типологія видань

РОЗДІЛ 2. ВИДО-ТИПОЛОГІЧНИЙ СКЛАД ТА ОСОБЛИВОСТІ РІЗНИХ ВИДІВ ДОВІДКОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ

2.1. Енциклопедичні видання

2. 2. Словник

2.3. Довідник

2.4. Статистичні збірники

2.5. Календарі

2.6. Путівники

РОЗДІЛ 3. ПОБУДОВА КОНЦЕПЦІЇ МАЙБУТНЬОГО ВИДАННЯ

3.1.  Розробка загальної концепції майбутнього довідкового видання

Висновок

Список літератури



Висновок:

У сучасних умовах функціонування та розвитку українського книговидання довідкове видання належить до пріоритетних напрямів діяльності багатьох видавництв та видавничих осередків.  Довідкове видання -  видання, що містить короткі відомості наукового або прикладного характеру, розташовані в порядку, зручному для їх швидкого відшукання, не призначене для суцільного читання. Традиційно серед довідкових видань виділяють три основні підвиди: енциклопедії, словники і довідники.

Під час дослідження даної теми мною було розроблено висновки. Перш за все, слід відзначити, що довідкове видання – надзвичайно різноманітна група видань. Його значення як «зберігача» інформації пов’язане з реалізацією процесу зміцнення знань, що служить досягненню інформаційної довершеності. Я визначила, що основи завдання довідкових видань – дати короткі відповіді на запропоновані питання користувачів, у зв’язку з чим закладений в них матеріал всесторонньо відкритий для пошуку. Для того, щоб готове видання користувалося попитом і мало вплив на читача, потрібно докласти багато зусиль. Отже, на етапі підготовки довідника чи словника головна роль відводиться редакторові. Редактор повинен чітко та послідовно розробити план майбутньої книги, враховуючи при цьому її цільове призначення та читацьку адресу. У першому розділі курсової роботи я подала загальну характеристику та класифікацію видань. У другому розділі дослідження подано детальну характеристику кожного виду довідкового видання. У третьому розділі я визначила особливості розробки загальної концепції довідкового видання, а також підкреслила основні вимоги щодо їх розробки та ускладнення.

Таким чином, вміння користуватися довідковими виданнями є важливою складовою культури читання. Довідкові видання та довідковий апарат книги дозволяє читачеві швидко знайти і вивчити потрібний йому питання.


НА САЙТІ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ РОБІТ, ВОНИ ВИСИЛАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ СКРИНЬКУ ПІСЛЯ ОПЛАТИ. Для того, щоб ознайомитись з оглядом цієї роботи у форматі відео, отримати звіт з перевірки на плагіат та іншу інформацію, звертайтесь за телефоном +380501022921 (Telegram, Viber, WhatsApp) або n0501022921@gmail.com

Замовити цю роботу за допомогою форми: